Arnes Učilnice znova delujejo

21. 10. 2020 | Obvestila, informacije

Arnes Učilnice znova delujejo

Sporočilo iz Arnesa: Arnes je danes zjutraj, 21. oktobra, zaznal napad DDoS na Arnes Učilnice. Zaradi tega Arnes Učilnice kratek čas niso bile dostopne. Šlo je za 15 minutni izpad okoli 8. ure zjutraj, v času največjih obremenitev. Novih težav ne pričakujemo.

Napaka v programski opremi
Napako v programski opremi, ki je 20. oktobra, povzročala nedosegljivost storitve Arnes Učilnice v dopoldanskem času, smo odpravili. Arnes Učilnice znova delujejo, delovanje sistema pa še vedno optimiziramo. Stanje storitve bomo podrobno spremljali.
Neobvezni in obvezni izbirni predmeti 2021/22
29. 03. 2021 | Pomembno za starše

Neobvezni in obvezni izbirni predmeti 2021/22

Na spletni strani šole, v rubriki Pomembni dokumenti, so objavljene zgibanke o neobveznih izbirnih predmetih (4.⁠—6. razred) za matično šolo in podružnici ter knjižica s predstavitvijo obveznih izbirnih vsebin (7.⁠—9. razred) za prihodnje šolsko leto.

09. 03. 2021 | Obvestila, informacije

Razpis prostega delovnega mesta: RAVNATELJ

Svet zavoda Osnovna šola A. T. Linharta Radovljica razpisuje delovno mesto RAVNATELJA. Rok za prijavo je 15 dni, to je do vključno 24. 3. 2021.

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija
12. 02. 2021 | Pomembno za starše

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija

Od ponedeljka, 15. februarja 2021, ko se začne pouk v šoli za vse učence, bosta veljala spremenjena vozna reda avtobusa.

Seznam srednjih šol z dodatnimi informacijami glede izvedbe informativnih dni
10. 02. 2021 | Obvestila, informacije

Seznam srednjih šol z dodatnimi informacijami glede izvedbe informativnih dni

Na spletnih straneh Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport je objavljen seznam vseh srednjih šol s povezavami do spletnih strani in z dodatnimi informacijami glede izvedbe informativnih dni.

Nasveti: računalnik, telefon, TV - kje in koliko časa?
04. 02. 2021 | Obvestila, informacije

Nasveti: računalnik, telefon, TV - kje in koliko časa?

Vse je odvisno od KJE in KOLIKO ČASA. Prisluhnite 15-minutni oddaji iz radijskega arhiva RTVSLO, kjer je dal Miha Kramli odlične praktične napotke staršem za to, kje naj bodo v stanovanju telefoni, računalniki in TV ter kako jih z lastnim vzorom starši lahko naučimo časovne omejitve, ko s(m)o priklopljeni.

Začasni vozni red avtobusa
25. 01. 2021 | Obvestila, informacije

Začasni vozni red avtobusa

Od torka, 26. januarja 2021, ko se začne pouk v šoli za učence 1. triade, bo veljal spremenjen vozni red avtobusa in kombija.