Nasveti: računalnik, telefon, TV - kje in koliko časa?

04. 02. 2021 | Obvestila, informacije

Nasveti: računalnik, telefon, TV - kje in koliko časa?

Vse je odvisno od KJE in KOLIKO ČASA. Prisluhnite 15-minutni oddaji iz radijskega arhiva RTVSLO, kjer je dal Miha Kramli odlične praktične napotke staršem za to, kje naj bodo v stanovanju telefoni, računalniki in TV ter kako jih z lastnim vzorom starši lahko naučimo časovne omejitve, ko s(m)o priklopljeni.

Razlog, da med karanteno zaznamo več nekemičnih zasvojenosti kot običajno, je v tem, da so starši bodisi zaradi šolajočih se mlajših otrok bodisi zaradi dela od doma več doma in laže opazijo odvisniško vedenje svojih otrok. Miha Kramli je vodja centra za zdravljenje odvisnosti v Zdravstvenem domu Nova Gorica.
Prisluhnite: https://www.rtvslo.si/radio/podkasti/aktualnatema/323
Seznam učnih gradiv za šolsko leto 2021/22
15. 06. 2021 | Obvestila, informacije

Seznam učnih gradiv za šolsko leto 2021/22

Na spletni strani smo objavili sezname učnih gradiv za prihodnje šolsko leto.

Pozabljene stvari
07. 06. 2021 | Obvestila, informacije

Pozabljene stvari

V šoli se je spet nabralo veliko pozabljenih oblačil in drugih predmetov. Prosimo, da ob prihodu po vašega otroka pregledate pozabljene stvari, ki se nahajajo v kartonastih škatlah. Škatli bosta na razpolago na hodniku pri obeh vhodih na razredno stopnjo od torka, 8.6. dalje.

Priporočilo: dokumentarni film Ujete v medmrežju
27. 05. 2021 | Pomembno za starše

Priporočilo: dokumentarni film Ujete v medmrežju

Spoštovani, če imate možnost ogleda TV programov za nazaj, vam priporočamo ogled izjemnega dokumentarnega prispevka o spletnih zlorabah dekleti. Oddaja "Ujete v medmrežju" je bila na sporedu v torek, 25. 5. 2021 ob 20. uri na TV SLO 2.

Neobvezni in obvezni izbirni predmeti 2021/22
29. 03. 2021 | Pomembno za starše

Neobvezni in obvezni izbirni predmeti 2021/22

Na spletni strani šole, v rubriki Pomembni dokumenti, so objavljene zgibanke o neobveznih izbirnih predmetih (4.⁠—6. razred) za matično šolo in podružnici ter knjižica s predstavitvijo obveznih izbirnih vsebin (7.⁠—9. razred) za prihodnje šolsko leto.

09. 03. 2021 | Obvestila, informacije

Razpis prostega delovnega mesta: RAVNATELJ

Svet zavoda Osnovna šola A. T. Linharta Radovljica razpisuje delovno mesto RAVNATELJA. Rok za prijavo je 15 dni, to je do vključno 24. 3. 2021.

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija
12. 02. 2021 | Pomembno za starše

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija

Od ponedeljka, 15. februarja 2021, ko se začne pouk v šoli za vse učence, bosta veljala spremenjena vozna reda avtobusa.