Priporočilo: dokumentarni film Ujete v medmrežju

27. 05. 2021 | Pomembno za starše

Priporočilo: dokumentarni film Ujete v medmrežju

Spoštovani, če imate možnost ogleda TV programov za nazaj, vam priporočamo ogled izjemnega dokumentarnega prispevka o spletnih zlorabah dekleti. Oddaja "Ujete v medmrežju" je bila na sporedu v torek, 25. 5. 2021 ob 20. uri na TV SLO 2.

Več o filmu si preberite na spletni strani RTV SLO.
Seznam učnih gradiv za šolsko leto 2021/22
15. 06. 2021 | Obvestila, informacije

Seznam učnih gradiv za šolsko leto 2021/22

Na spletni strani smo objavili sezname učnih gradiv za prihodnje šolsko leto.

Pozabljene stvari
07. 06. 2021 | Obvestila, informacije

Pozabljene stvari

V šoli se je spet nabralo veliko pozabljenih oblačil in drugih predmetov. Prosimo, da ob prihodu po vašega otroka pregledate pozabljene stvari, ki se nahajajo v kartonastih škatlah. Škatli bosta na razpolago na hodniku pri obeh vhodih na razredno stopnjo od torka, 8.6. dalje.

Neobvezni in obvezni izbirni predmeti 2021/22
29. 03. 2021 | Pomembno za starše

Neobvezni in obvezni izbirni predmeti 2021/22

Na spletni strani šole, v rubriki Pomembni dokumenti, so objavljene zgibanke o neobveznih izbirnih predmetih (4.⁠—6. razred) za matično šolo in podružnici ter knjižica s predstavitvijo obveznih izbirnih vsebin (7.⁠—9. razred) za prihodnje šolsko leto.

09. 03. 2021 | Obvestila, informacije

Razpis prostega delovnega mesta: RAVNATELJ

Svet zavoda Osnovna šola A. T. Linharta Radovljica razpisuje delovno mesto RAVNATELJA. Rok za prijavo je 15 dni, to je do vključno 24. 3. 2021.

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija
12. 02. 2021 | Pomembno za starše

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija

Od ponedeljka, 15. februarja 2021, ko se začne pouk v šoli za vse učence, bosta veljala spremenjena vozna reda avtobusa.

Seznam srednjih šol z dodatnimi informacijami glede izvedbe informativnih dni
10. 02. 2021 | Obvestila, informacije

Seznam srednjih šol z dodatnimi informacijami glede izvedbe informativnih dni

Na spletnih straneh Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport je objavljen seznam vseh srednjih šol s povezavami do spletnih strani in z dodatnimi informacijami glede izvedbe informativnih dni.