Sklop predavanj za starše: Deluješ, kot izbereš

22. 09. 2021 | Obvestila, informacije

Sklop predavanj za starše: Deluješ, kot izbereš

Se še spomnite pomladanske trilogije z dr. Aleksandrom Zadelom in Melito Joželj Nose? Razmišljala sta o družbi in krizi, zaupanju, povezanosti. Zdaj sta pripravila nov sklop predavanj pod skupnim naslovom Deluješ, kot izbereš. Jesenski sklop se imenuje Živeti (na) polno.

Jesenski sklop se imenuje Živeti (na) polno. Na kanalih Pozitivna psihologija za boljše življenje na Facebooku in Youtube-u se bomo srečali trikrat:

1. Posameznik in življenjski slog, 29. 9. ob 18h Pogovor o človeku, ki se boji, da mu bo življenje v vsem izobilju, ki ga ima, spolzelo skozi prste; o posamezniku, ki živi v grozi, da ne bo doživel vsega tistega, kar je možno in mogoče.

2. Posameznik ter bolečina in trpljenje, 4. 11. ob 18h Pogovor o ključni sestavini zadovoljnega in polnega življenja – o bolečini. In pogovor o izbiri nekaterih ljudi, ki se odločijo, da bodo v življenju trpeli.

3. Posameznik ter veselje in radost, 15. 12. ob 18h Pogovor o tem, da ima iskanje sreče v življenju pogosto za posledico apatijo, resignacijo in izgubo volje do življenja; in pogovor o tem, da polno življenje ustvarjajo pristni odnosi z ljudmi.

Vaše brezplačne prijave sprejemajo tukaj.
Plesni tečaj 19. 1. odpade
18. 01. 2022 | Obvestila, informacije

Plesni tečaj 19. 1. odpade

Učence 9. razredov obveščamo, da zaradi karanten jutri, v sredo, 19. 1. 2022, plesni tečaj odpade. Predvidoma se nadaljuje prihodnjo sredo, 26. 1.

11. 01. 2022 | Obvestila, informacije

Plesni tečaj – valeta

Prijavljene učence 9. razredov obveščamo, da se bo plesni tečaj za valeto začel v sredo, 12. 1. 2022, ob 7.30 v telovadnici razredne stopnje.

Četrt ure literature: v petek, 10. decembra
06. 01. 2022 | Obvestila, informacije

Četrt ure literature: v petek, 10. decembra

Obveščamo vse učence, da bomo v četrtek, 13. januarja, 4. šolsko uro, spet izvedli »Četrt ure literature«. Zato prinesite s seboj vsak svojo knjigo.

Šola v naravi: Učenci 4. A in 4. B razreda so prispeli v CŠOD Jurček
20. 12. 2021 | Pomembno za starše

Šola v naravi: Učenci 4. A in 4. B razreda so prispeli v CŠOD Jurček

Spoštovani starši. Učenci 4. a in 4. b razreda so srečno prispeli v CŠOD Jurček v Kočevje. Vsi skupaj vas lepo pozdravljajo.

Šola v naravi: srečno prispeli v CŠOD Jurček
13. 12. 2021 | Pomembno za starše

Šola v naravi: srečno prispeli v CŠOD Jurček

Spoštovani starši. Učenci 4. c in 4. PŠ Mošnje so srečno prispeli v CŠOD Jurček v Kočevje. Vsi skupaj vas lepo pozdravljajo.

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija
31. 08. 2021 | Pomembno za starše

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija

Z začetkom novega šolskega leta bo na matični šoli veljal nekoliko spremenjen urnik zvonjenja. Temu sta prilagojena tudi vozna reda avtobusov in kombijev.