Sklop predavanj za starše: Deluješ kot izbereš

22. 09. 2021 | Obvestila, informacije

Sklop predavanj za starše: Deluješ kot izbereš

Se še spomnite pomladanske trilogije z dr. Aleksandrom Zadelom in Melito Joželj Nose? Razmišljala sta o družbi in krizi, zaupanju, povezanosti. Zdaj sta pripravila nov sklop predavanj pod skupnim naslovom Deluješ kot izbereš. Jesenski sklop se imenuje Živeti (na) polno.

Jesenski sklop se imenuje Živeti (na) polno. Na kanalih Pozitivna psihologija za boljše življenje na Facebooku in Youtube-u se bomo srečali trikrat:

1. Posameznik in življenjski slog, 29. 9. ob 18h Pogovor o človeku, ki se boji, da mu bo življenje v vsem izobilju, ki ga ima, spolzelo skozi prste; o posamezniku, ki živi v grozi, da ne bo doživel vsega tistega, kar je možno in mogoče.

2. Posameznik ter bolečina in trpljenje, 4. 11. ob 18h Pogovor o ključni sestavini zadovoljnega in polnega življenja – o bolečini. In pogovor o izbiri nekaterih ljudi, ki se odločijo, da bodo v življenju trpeli.

3. Posameznik ter veselje in radost, 15. 12. ob 18h Pogovor o tem, da ima iskanje sreče v življenju pogosto za posledico apatijo, resignacijo in izgubo volje do življenja; in pogovor o tem, da polno življenje ustvarjajo pristni odnosi z ljudmi.

Vaše brezplačne prijave sprejemajo tukaj.
Četrt ure literature
01. 10. 2021 | Obvestila, informacije

Četrt ure literature

Obveščamo vse učence, da bomo v četrtek, 7. oktobra, 3. šolsko uro, spet izvedli »Četrt ure literature«. Zato prinesite s seboj vsak svojo knjigo.

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija
31. 08. 2021 | Pomembno za starše

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija

Z začetkom novega šolskega leta bo na matični šoli veljal nekoliko spremenjen urnik zvonjenja. Temu sta prilagojena tudi vozna reda avtobusov in kombijev.

Publikacija 2021/22
27. 08. 2021 | Obvestila, informacije

Publikacija 2021/22

Na podstrani Obrazci in pomembni dokumenti je objavljena publikacija za šolsko leto 2021/22.

Seznam učnih gradiv za šolsko leto 2021/22
15. 06. 2021 | Obvestila, informacije

Seznam učnih gradiv za šolsko leto 2021/22

Na spletni strani smo objavili sezname učnih gradiv za prihodnje šolsko leto.

Pozabljene stvari
07. 06. 2021 | Obvestila, informacije

Pozabljene stvari

V šoli se je spet nabralo veliko pozabljenih oblačil in drugih predmetov. Prosimo, da ob prihodu po vašega otroka pregledate pozabljene stvari, ki se nahajajo v kartonastih škatlah. Škatli bosta na razpolago na hodniku pri obeh vhodih na razredno stopnjo od torka, 8.6. dalje.

Priporočilo: dokumentarni film Ujete v medmrežju
27. 05. 2021 | Pomembno za starše

Priporočilo: dokumentarni film Ujete v medmrežju

Spoštovani, če imate možnost ogleda TV programov za nazaj, vam priporočamo ogled izjemnega dokumentarnega prispevka o spletnih zlorabah dekleti. Oddaja "Ujete v medmrežju" je bila na sporedu v torek, 25. 5. 2021 ob 20. uri na TV SLO 2.