Sklop predavanj za starše: Deluješ, kot izbereš

22. 09. 2021 | Obvestila, informacije

Sklop predavanj za starše: Deluješ, kot izbereš

Se še spomnite pomladanske trilogije z dr. Aleksandrom Zadelom in Melito Joželj Nose? Razmišljala sta o družbi in krizi, zaupanju, povezanosti. Zdaj sta pripravila nov sklop predavanj pod skupnim naslovom Deluješ, kot izbereš. Jesenski sklop se imenuje Živeti (na) polno.

Jesenski sklop se imenuje Živeti (na) polno. Na kanalih Pozitivna psihologija za boljše življenje na Facebooku in Youtube-u se bomo srečali trikrat:

1. Posameznik in življenjski slog, 29. 9. ob 18h Pogovor o človeku, ki se boji, da mu bo življenje v vsem izobilju, ki ga ima, spolzelo skozi prste; o posamezniku, ki živi v grozi, da ne bo doživel vsega tistega, kar je možno in mogoče.

2. Posameznik ter bolečina in trpljenje, 4. 11. ob 18h Pogovor o ključni sestavini zadovoljnega in polnega življenja – o bolečini. In pogovor o izbiri nekaterih ljudi, ki se odločijo, da bodo v življenju trpeli.

3. Posameznik ter veselje in radost, 15. 12. ob 18h Pogovor o tem, da ima iskanje sreče v življenju pogosto za posledico apatijo, resignacijo in izgubo volje do življenja; in pogovor o tem, da polno življenje ustvarjajo pristni odnosi z ljudmi.

Vaše brezplačne prijave sprejemajo tukaj.
Nedelovanje stacionarne telefonije (27. 6. 2022)
27. 06. 2022 | Pomembno za starše

Nedelovanje stacionarne telefonije (27. 6. 2022)

Spoštovani! Obveščamo vas, da zaradi napake na omrežju stacionarni telefoni ne delujejo. Napako že odpravljajo. Za nevšečnosti se vam opravičujemo.

Srečno prispeli v Portorož
13. 06. 2022 | Obvestila, informacije

Srečno prispeli v Portorož

Spoštovani starši. Učenci 5. a in 5. d razreda so srečno prispeli v Portorož. Vsi skupaj vas lepo pozdravljajo.

Srečno prispeli v Planico
06. 06. 2022 | Obvestila, informacije

Srečno prispeli v Planico

Spoštovani starši. Učenci 8. b in 8. c razreda so srečno prispeli v CŠOD Planica. Vsi skupaj vas lepo pozdravljajo.

Vaje za valeto
24. 05. 2022 | Obvestila, informacije

Vaje za valeto

Devetošolci boste imeli še dve vaji za valeto, in sicer v petek, 27. 5. in v petek, 3. 6., obakrat ob 13.00 uri.

Učenci 3. c so srečno prispeli v Faro
16. 05. 2022 | Obvestila, informacije

Učenci 3. c so srečno prispeli v Faro

Četrt ure literature: torek, 17. maja
09. 05. 2022 | Obvestila, informacije

Četrt ure literature: torek, 17. maja

V torek, 17. maja, bomo drugo šolsko uro spet vsaj 15 minut posvetili skupnemu branju. Prinesite s seboj vsak svojo knjigo.