Sklop predavanj za starše: Deluješ, kot izbereš

22. 09. 2021 | Obvestila, informacije

Sklop predavanj za starše: Deluješ, kot izbereš

Se še spomnite pomladanske trilogije z dr. Aleksandrom Zadelom in Melito Joželj Nose? Razmišljala sta o družbi in krizi, zaupanju, povezanosti. Zdaj sta pripravila nov sklop predavanj pod skupnim naslovom Deluješ, kot izbereš. Jesenski sklop se imenuje Živeti (na) polno.

Jesenski sklop se imenuje Živeti (na) polno. Na kanalih Pozitivna psihologija za boljše življenje na Facebooku in Youtube-u se bomo srečali trikrat:

1. Posameznik in življenjski slog, 29. 9. ob 18h Pogovor o človeku, ki se boji, da mu bo življenje v vsem izobilju, ki ga ima, spolzelo skozi prste; o posamezniku, ki živi v grozi, da ne bo doživel vsega tistega, kar je možno in mogoče.

2. Posameznik ter bolečina in trpljenje, 4. 11. ob 18h Pogovor o ključni sestavini zadovoljnega in polnega življenja – o bolečini. In pogovor o izbiri nekaterih ljudi, ki se odločijo, da bodo v življenju trpeli.

3. Posameznik ter veselje in radost, 15. 12. ob 18h Pogovor o tem, da ima iskanje sreče v življenju pogosto za posledico apatijo, resignacijo in izgubo volje do življenja; in pogovor o tem, da polno življenje ustvarjajo pristni odnosi z ljudmi.

Vaše brezplačne prijave sprejemajo tukaj.
Šola v naravi na Pohorju
15. 04. 2024 | Obvestila, informacije

Šola v naravi na Pohorju

Učenci 4. C , 4. PŠ Mošnje in 4. PŠ Ljubno so srečno prispeli v CŠOD Planinka na Pohorju. Vsi skupaj pošiljajo lepe pozdrave.

Plesni tečaj za valeto
12. 04. 2024 | Obvestila, informacije

Plesni tečaj za valeto

Nadaljevanje vaj bo: - v ponedeljek, 6. 5. 2024, ob 13.50 - v ponedeljek, 20. 5. 2024 ob 13.50 Termina zadnje vaje in generalke bosta znana naknadno.

Četrt ure literature: v ponedeljek, 8. aprila
02. 04. 2024 | Obvestila, informacije

Četrt ure literature: v ponedeljek, 8. aprila

V ponedeljek, 8. 4., 1. šolsko uro, bomo spet izvedli »Četrt ure literature«.

Izbirni predmeti v šolskem letu 2024/25
28. 03. 2024 | Obvestila, informacije

Izbirni predmeti v šolskem letu 2024/25

Starši učencev od 3.–8. razreda ste že prejeli obvestilo, da do 7. 4. 2024 lahko preko eAsistenta svojega otroka prijavite k neobveznim izbirnim predmetom (učenci, ki bodo v prihodnjem šolskem letu obiskovali 4.–6. razred) oz. k obveznim izbirnim predmetom (učenci, ki bodo v prihodnjem šolskem letu obiskovali 4.–6. razred).
Za lažjo izbiro smo pripravili publikacije s predstavitvami izbirnih predmetov, ki se nahajajo na šolski spletni strani (na zavihku Za učence in starše na podstrani Obrazci in pomembni dokumenti).

13. 03. 2024 | Obvestila, informacije

Tabor za nadarjene

Naši učenci so srečno prispeli na tabor za nadarjene.

11. 03. 2024 | Obvestila, informacije

Šola v naravi Planica

Učenci 6. D in 6. E razreda so srečno prispeli v Planico, od koder pošiljajo lepe pozdrave