Rezultati državnega tekmovanja Vesela šola

04. 05. 2026

Rezultati državnega tekmovanja Vesela šola

V sredo, 15. aprila 2026, je na naši šoli potekalo državno tekmovanje iz Vesele šole, ki se ga je udeležilo tudi 8 učencev z naše šole.

Učenca Aljaž Fajfar iz 4. b in Ivana Sedej iz 8. d sta prejela zlato priznanje in pohvalo. Učenci Lovrenc Košnjek iz 5. b, Valentina Ilc iz 6. a in Vita Rozman iz 8. d so prejeli srebrno priznanje.

Vsem dobitnikom priznanj ter tudi ostalim tekmovalcem čestitamo za lepe rezultate in sodelovanje na tekmovanju!

Mentorici Anja Hajnrihar in Tjaša Jazbec

Rezultati državnega tekmovanja Vesela šola slika 1