Zimski športni dan za 5. razred: Kranjska Gora

11. 01. 2022

Zimski športni dan za 5. razred: Kranjska Gora

V petek, 14. 1. 2022, bomo za učence 5. razreda matične šole izvedli zimski športni dan.

Učenci so imeli možnost izbire med smučanjem, tekom na smučeh in pohodom. Vse tri dejavnosti bomo izvedli na območju Kranjske Gore in okolice.

Zbor učencev bo ob 7.30 (učenci se bodo najprej testirali in imeli malico v šoli).

OBVEZNA OPREMA:

• SMUČARJI: Kombinezon ali smučarka jakna in hlače, smuči, palice, pancerji in čelada – oprema mora biti preizkušena in brezhibna. Ne pozabite na rokavice.
  • TEKAČI NA SMUČEH: tekaška oprema (smuči, palice, čevlji), primerna oblačila za tek na smučeh (rokavice, kapa). Učenci, ki nimajo svoje tekaške opreme in so se prijavili za izposojo šolske opreme, dobijo opremo v šoli na dan odhoda.
  • POHODNIKI: primerna oblačila in obutev (planinski čevlji, ki ne premočijo - za hojo po snegu, kapa, rokavice) in manjši nahrbtnik, v katerem naj bodo malica ter rezervna oblačila.

Vsa oprema za smučanje in tek na smučeh naj bo podpisana. Vsi udeleženci naj imajo s seboj malico in topel napitek.

Povratek je predviden okoli 13.30 ure.

Učiteljice 5. razreda in aktiv športnih pedagogov

Zimski športni dan za 5. razred: Kranjska Gora slika 1