19. 09. 2022

Spoštovani starši,

Občina Radovljica je objavila razpis za sofinanciranje prostočasnih programov na področju kulture, športa in drugih prostočasnih dejavnosti. Razpis je namenjen osnovnošolcem in srednješolcem.  V prvem sklopu Občina Radovljica sofinancira vadnine, šolnine in vpisnine, ter v drugem sklopu stroške za  nakup ali najem opreme in pripomočkov.

Celoten razpis je objavljen na spletni strani občine: Javni razpis za sofinanciranje prostočasnih dejavnosti v občini Radovljica za leto 2022.

Boris Mohorič
ravnatelj

Razpis za sofinanciranje prostočasnih programov na področju kulture, športa in drugih prostočasnih dejavnosti slika 1