Karierni sejem

12. 01. 2023

Karierni sejem

V sredo, 11. 1. 2023, je OŠ F. S. Finžgarja Lesce gostila letošnji karierni sejem radovljiških osnovnih šol. Na stojnicah in na posameznih predstavitvah se je predstavilo 16 srednjih šol s svojimi gimnazijskimi, srednjimi strokovnimi, poklicnimi ter nižjimi poklicnimi programi. Učenci 8. in 9. razredov in starši so lahko spoznali več kot 40 srednješolskih programov, večinoma z Gorenjske, pa tudi nekaterih drugih zanimivih s širšega območja Slovenije (npr. gozdarski tehnik, plovbni tehnik).

Po dveh letih srečevanja na daljavo so bili organizatorji prijetno presenečeni in veseli velikega odziva in zadovoljstva učencev in staršev nad pripravljenim dogodkom.

Prilagamo še nekaj foto utrinkov.

Naslednja priložnost za pridobivanje informacij s področja karierne orientacije bodo informativni dnevi, 17. in 18. 2. 2023, starši devetošolcev pa boste pred tem povabljeni še na šolski roditeljski sestanek. Za vsa vprašanja vam je svetovalna delavka na voljo na 04 533 75 09 ali na jelka.berce@guest.arnes.si

Jelka Berce, svetovalna delavka