Zimski športni dan za 5. razred: Kranjska Gora

14. 02. 2023

Zimski športni dan za 5. razred: Kranjska Gora

V četrtek, 16. 2. 2023, bomo izvedli zimski športni dan.

Učenci so imeli možnost izbire med smučanjem, tekom na smučeh in pohodom. Vse tri dejavnosti bomo izvedli na območju Kranjske Gore in okolice.

Zbor učencev in malica: 8.00, odhod: 8.20

Obvezna oprema:

Smučarji

Kombinezon ali smučarka jakna in hlače, smuči, palice, pancerji in čelada – oprema mora biti preizkušena in brezhibna. Ne pozabite na rokavice.

Tekači na smučeh

Tekaška oprema (smuči, palice, čevlji), primerna oblačila za tek na smučeh, rokavice, kapa.

Učenci, ki nimajo svoje tekaške opreme in so se prijavili za izposojo šolske opreme, dobijo opremo v šoli na dan odhoda.

Pohodniki

Primerna oblačila in obutev (planinski čevlji, ki ne premočijo -  za hojo po snegu, kapa, rokavice) in manjši nahrbtnik, v katerem naj bodo malica ter rezervna oblačila. Priporočamo, da imajo pohodniki s seboj tudi pohodne palice.

Vsa oprema za smučanje in tek na smučeh naj bo podpisana.

Vsi udeleženci naj imajo s seboj malico in topel napitek.

Povratek: okoli 13.30 ure

Učiteljice 5. razreda